Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Hikaye...

+3
Pelosh
Nério
élianna
7 posters
YazarMesaj
élianna

élianna

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 2:34 pm

arkadaşlar gelmiş geçmiş internet dünyasında bir ilk !!! şu andan itibaren hayal gücünüzü calıstırmaya başlayın !!!
KİTAP YAZIYORUZZZZ!!!! (nerio mesajı aldıVery Happy kanımca)

şimdi herkes üstteki mesajı okuyup ona uygunca kitabı devam ettiricek.. ama önce trünü secmeliyiz ve kahramanlar ... bakarsınız kitabımızın filmi çekilirrrrr Very Happy:D

tür: Korku, komedi, fantastik,dram,trajedi,gerilim

secin ortaya karışık bişeyler yapalım.. bn korku ,aşk ,komedi, gerilim diyorum Very Happy ve tabii azcıkda fantastklik olsun
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:59 pm

karakterlerimiz forumdaki şuan için en çok online olan üyeler olsun:

şuan için karakterler:

AmyMone
Lenore
Nério

Berq
BloodRayne
Dréamscapé

Mystéria
Nihan
Pelosh
élianna

Sairane-usk

lütfen hikayeyi ortalayarak ve turkuaz renginde, kullanıcıların da nicklerine dikkat ederek yazalım. Örneğin "Lévis" adlı bir kullanıcıyı Levis olarak değil, "e" harfine dikkat edip "Lévis" olarak yazalım.

En son Nério tarafından Cuma Haz. 26, 2009 10:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://feelthegreen.secretstories.org
Pelosh

Pelosh

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 6:27 pm

sizin başlayaağınız yok en iyyisi ben başlayayım Very Happy Forumdakileri baz alarak başlıormm Very Happy:D bu arada yabancılara uygun olrak yazalım daha güzel oluyo ben yazıodm bazen kendimce Very Happy

Hava karanlıktı ve yağmur hafiften çiselemeye başlamıştı. Gittikçe hızlanan yağmur, gök gürültülerinin habercisi gibiydi. Çok geçmeden bir kaç gök gürültüsü duyulmuş ve şimşekler çakmıştı. Islanan topraklar çamur haline gelmişti.
Pelosh (Very Happy) arabasını kilisenin önüne park etti. Arabadan ayrıldı. Kilisenin kapısına yaklaştı. Yürürken uzun pantolonunun paçaları çamura bulanmıştı. Kapıyı açarken gıcırtısı tamamen yankılanmıştı. Kilisenin banklarından birine yerleşti. Düşünceliydi. Başını eydi. Elleriyle başını kapayıp düşüncelere daldı.
Evrende şu sıralar garip olaylar yaşanmaktaydı. Bunları yalnızca o mu görüyordu yoksa daha başka farkında olan birileri var mı bilemiyordu. Belkide gördükleri yalnızca halüsilasyondu. Ama oldukça gerçek gibilerdi. Hayır, halüsilasyonla gerçeği pekala ayırt edebilirdi. Gördüğü şeyler gerçekti ve muhtemelen bu garip şeyleri görmüş bir kaç kişi daha vardı...

(Şimdilik benden bu kdr Very Happy umarım beğenmişsinizdir. bu orada o şeyler ne bilmiom Very Happy belki vampir belki yaratık belki uzaylı yada kurtadam,zombi Very Happy siz bulun artık Very Happy)
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 6:38 pm

ben beğendim Very Happy devam ediyorumm Very Happy

Kilisenin kapısı aniden gürültüyle açıldı. İçeri dalan kişi yağmurdan baştan aşağı sırılsıklam olmuş Nério'ydu. Silkelenerek bir nebze de olsa ıslaklığından kurtulmaya çalıştı. Önce etrafı süzdü. Gözü Pelosh'u yakaladığında arkadaşının yanına geldi. Bezmiş bir şekilde kendini banka attı.

Pelosh_Islanmışsın! Very Happy Very Happy
Nério_Yağmur birden bastırınca... Boşver şimdi bunları. Bu saatte beni buraya çağırmanın amacını öğrenebilr miyim?

Pelosh bir an duraksadı ve bir kaç saniye boyunca Nério'nun gözlerine dik dik baktı. Gördüklerini söyleyip söylememekte kararsızdı. Deli olduğunu düşünebilirdi. Ama inanabilirdide. Çünkü Nério fantastik şeylere resmen hayatını adamıştı. Gördükleri eğer içinde kalırsa canı daha da çok sıkılacaktı. Birileriyle paylaşmalıydı. Bir çırpıda gördükleri tuhaf şeyleri arkadaşına anlattı. Nério onu şüpheyle izlemişti. Ama inanıp, inanmamakta kararsız gibiydi........

(benden de bu kdr biri dvm etsin Very Happy )

En son Nério tarafından Perş. Haz. 25, 2009 3:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Berq

Berq

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:58 pm

ıyyy hiç anlamam bu işlerden ama denicemm Very Happy gülmeyinnn ama çakarmm onaa göree nerio zorladı ztn beni yazmam için evet başlıorm öhööeem Very Happy:D

Nerio_Bundan emin misin?
Pelosh_Evet gözlermle gördmm
Nerio_Belki yalnızca halüsilasyondur. Bu aralar olmadık yere strese giriyosun
Pelosh_Hayal ve gerçeği ayırt edebiliyrm Nerio gördüklerim gerçekti.

Nerio düşündü, düşündü. Gözlerini Pelosh tan kaçırıyordu çünkü tam oarak ona inanamamıştı.

öfff bu kdrrr Very Happy bilmiorm napcamm idare et nerio cum Very Happy:D
Mystéria

Mystéria

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:27 pm

Deneme:D:D

Pelosh kendi söylediklerini düşünürken bir yandan da Nerio’nun ona inanması için içten içe Tanrıya yalvarıyordu… Aradan tam yarım saat geçmişti bu süre zarfında iki arkadaş arasında sessizlik hakimdi. Sessizliği bozan Nerio’nun telefonu oldu. Arayan Mysteria idi.

Mystéria_Nel! Dinle-çok enteresan şeyler oluyo-
Nério_Ne gibi enteresan şeyler?

Mystéria’nın sesi kesik kesik geliyordu. Nerio ise Pelosh’un anlattıklarının etkisinden kurtulamamıştı. Kafasını toparlamaya çalıştı tekrar konuştu.

Nério_ Ne gibi enteresan şeyler Myst?

Hat kesilmişti. Nerio Mysteria’yı tekrar aradı; ama telefonu kapalıydı. Pelosh şaşkınlıkla Nerio'ya bakıyordu. Nerio’nun tedirginliği yüzüne yansımış olacaktı ki Pelosh endişeyle yaklaştı.

Pelosh_ iyi misin?
Nério_E-evet…
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:41 pm

Pelosh_ Kimdi?
Nério_ Mysteria'ydı... Sanırım bir şeyler-

Nerio derin bir nefesle banktan fırladı. Telefonunu hemen mor, dar pantolonunun cebine sıkıştırıverdi. Çıkışa doğru ilerlerken Pelosh, arkasından koşturdu.

Pelosh_ Hey neler oluyor?
Nério_ Myst'ın başı dertte olabilir. Evine gidiyoruz yürü!

Nério Pelosh'un kolunu sıkıca kavradı ve onun arabasına doğru ilerlediler. Pelosh koştura koştura sürürü koltuğuna atladı. Araba 1953 Chevrolet kamyonetiydi. Beyaz rengi vardı ve kirden arabanın bir çok bölümü simsiyah olmuştu. Nério da Pelosh'un yan koltuğuna yerleşti ve kapıyı hızla kapattı. Pelosh anahtarı çevirdiğinde, motor gürültüyle çalıştı. Geri vitese taktı. Aniden gaza bastığında Chevrolet marka araba hızla geriye gitti. Nério cama yapışacak gibi oldu. Ancak kapıya tutunarak dengesini sağladı. Yola koyulmuşlardı. Nério oldukça endişeliydi ve Mystéria'yı aklından çıkaramıyordu. İyi olması için dua etmeye başlamıştı bile.
Berq

Berq

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 6:42 pm

Yağmur öylesine sert yağıyordu ki sürücü camına bir taş kadar sert çarpıyordu. Pelosh pür dükkat gözlerini yola odaklamıştı. Nério dar panntolonunun cebine uzanıp W810İ model cep telefonunu çıkardı. Hemen telefon rehberinden Berq'i buldu ve aradı. Pelosh gözlerini yoldan ayırarak Nério'ya baktı.

Pelosh_ Kimi arıyorsun?
Nério_ Berq'i arıyorum. Her ihtimale karşı...
Pelosh_ Bence onun dövüş sanatlarına ihtiyacımız kalmayacak Very Happy
Nério_ Emin ol bu belli olmaz.

Nério gülümsedi. Berq'in telefonu çalıyordu ancak hala açmamıştı. Sonunda telefon kapandı. Nério ahizeyi kulağından uzaklaştırdı ve ekranına baktı. Daha sonra yeniden Berq'in numarasını tuşladı. 5 kere çaldı... Açılmadı...

Nério_ Lanet olsun, neler dönüyor?
Pelosh_ Sorun ne?

Telaşla tekrar gözünü yoldan ayırdı ve Nério'ya baktı.

Nério_ Açmıyor. Sen yoluna dikkat et!

Pelosh tekrar yola dikkatini verdi. Yağmur hala şiddetle yağıyordu. Pelosh yolu düşünmenin yanı sıra, Berq hakkındaki ihtimallere de kafa yoruyordu.

Pelosh_ Belki Myst önce Berq'i aramıştır ve Berq onun yanına gitmiştir olamaz mı?
Nério_ Belki de.

Dedi somurtarak başını koltuğa hızla vurdu.
Pelosh

Pelosh

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:34 pm

Mystéria'nın evine gelmişlerdi. Pelosh hızla frene bastığında araba, sert bir şekilde durdu. Yolların ıslaklığı sebebiyle azıcık ta kaymıştı. Hemen emniyet kemerini çıkardı ve arabadan dışarı atladı. Nério da kendini dışarıya bıraktı ve arabanın kapısını gürültülü bir biçimde çarptı. Yağmur deli gibi yağıyordu. Taş misalı yağan yağmurun damlacıkları adeta tenlerine çarptığında onlara acı hissini tattırıyordu.Yağmurun yüksek sesli gürültüsünden dolayı da birbirlerini duymaları oldukça güçleşmişti. Pelosh arabanın önüne zıplaya zıplaya geldi. Nério da onunla arabanın önünde buluştu ve bağırmaya başladı.

Nério_ Ne yapacağız?

Olduğu yerde seken Nério ellerini başına kapamıştı. Pelosh ta ondan farksız değildi. Sesini duyurmak için yüksek sesle cevap verdi.

Pelosh_ Koşalım! Şemsiyenin pek etkili olacağını sanmıyorum!

Mystéria'nın evi şehirden uzak bir yerdeydi. Ailesinden uzaklaşıp tek başına yaşamak istediği için buraya yerleşmişti. Ormanlık bir alandaydı. Pelosh ve Nério koştura koştura eve geldiler. Nério kapıyı 5 yere yumrukladı. Açan olmadı...

Pelosh_ Heeey! Myst! Kapıyı aç!

Nério bir 5 sefer daha yumrukladı ve Mystéria'nın ismini bağırdı. Ne açan vardı, ne de ses veren. Nério, Pelosh'a baktı. İkisi de bakışıyorlardı. Birden kapı gıcırtıyla aralandı. Yağmur suları içeri dolmaya başladı. Nério ve ardından Pelosh kendilerini eve attılar. Pelosh kapıyı sırtıyla yaslanarak kapattı. Nério hemen şöminenin yanı başında bir örtüye sarılmış olan Mystéria'yı görünce direk yanına gitti. Gözleri bir noktaya odaklanmıştı ve ileri geri sallanıyordu. Aynı zamanda mırıldanıyır gibiydi. O sırada içeriden bir kaç takırtı geldi. Pelosh korkuyla gözlerini sesin geldiği yöne doğru çevirdi. Mutfağın kapısından bir bardak su ile Berq çıkmıştı. Pelosh yutkundu.

Pelosh_ Burada neler oluyor?
Berq_ Myst beni aradı. Sesi çok korkunç geliyordu. Ben de atladım geldim.
Pelosh_ Garip şeyler oluyor derken? Neyi kastettiniz? Ben de birkaç şey...
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 10:58 am

Berq_ Sanırım sevgili Myst paranormal olaylara inanmaya başladı.
Nério_ Paranormal derken?
Berq_ Hayaletler, ruhlar, ruh alemi...

Kıkırdayarak elindeki su bardağını Mystéria'ya uzattı. Mystéria titreye titreye bardağı aldı. Yavaş yavaş suyunu yudumladı.
Mystéria

Mystéria

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:39 am

Mystéria sinirlenmişti; ama sesini yükseltecek hali yoktu. Suyundan bir yudum aldıktan sonra Berq'e baktı.

Mystéria_ Komik değil, gerçekten korktum.

Berq ciddileşmişti, ama bir şey söylemedi. Bu olayın üzerine Pelosh'un, Mystéria ya sorucak birsürü sorusu varolmuştu çok heycanlanmıştı ama cesaret edemiyordu. Gözlerini suya odaklamış olan Mystéria'yı izlerken bi anda Nério'ya kaydı bakışları. Nério Pelosh'tan gözlerini kaçırarak konuşmaya çalıştı...
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 1:08 pm

Nério_ Bakma bana şöyle.
Pelosh_ Canım, tam olarak nasıl bir şey gördüğünü bize anlatabilir misin?

Mystéria uzun uzun Pelosh'un yüzüne baktı. Ona deli muamelesi yapıp dalga mı geçiyordu yoksa ona inanıyor muydu anlayamamıştı. Bardakta kalan suyunu bir dikişte içti ve boş bardağını sehpaya koydu. Örtüye sarılarak arkasına yaslanı ve derin bir iç çekti.

Mystéria_ Bana deli diyeceksiniz ama ruhumsu şeyler gördüm.
Nério_ Ruh?

Nério şaşkınca kaşlarını kaldırdı. Mystéria bir süre Nério'nun yüzünü izledikten sonra yanıtladı.

Mystéria_ Bakın.

Dedi başını iki yana sallayarak ve ekledi.

Mystéria_ Sizinle kafa bulmuyorum. Ben ciddiyim.
Pelosh_ Ben sana inanıyorum Myst.

Pelosh, Mystéria'nın yanına gelip kendini koltuğa bıraktı. Daha sonra bakışlarını Nério'ya kaydırdı. Nério'nun ağzı açık kalmıştı. Berq ona yaklaşarak, takviye kuvvetle ağzını kapadı.

Nério_ Pekala? Madem ruhlar da burada bizimle. Bizden ne istiyor olabilirler ki?
Pelosh_ Yalnızca bizden değil Nério. Onlar her yerde. Gördüm. Çıldırmadığımı biliyordum.
Berq_ Ne yani sen de mi gördün?

Bu sefer ağzı açık kalan Berq'ti. Takviye kuvvet yapan ise Nério'ydu. Eliyle Berq'in açık kalan ağzını kapattı.

Pelosh_ Evet, gördüm.
Nério_ Ne yapmamız gerekiyor?
Berq_ Tamam artık bu paranormal olayları düşünmeyelim hanımlar. Hele bir yarın olsun, o zaman bakarız.
Pelosh_ Evet haklısın. Düşünmemeye çalışalım.

Pelosh koltuktan kalkarken Mystéria onu izledi. Herkes te Mystéria'ya bakıyordu.

Mystéria_ Be-be-be-ben burada yalnız kalamam, imkansız!
Nério_ Sorun değil. Hadi giyin gidelim. Bizde kalırsın.
Mystéria_ Tanrıya şükür.
Sairane-Usk

Sairane-Usk

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 3:08 pm

Nério, Mystéria'yı kolundan yavaşça kaldırdı. Mystéria hala korkudan tir tir titriyordu. Pelosh onun az da olsa korkusunu yenebilmesi için kendisininde bu olan olaylara inandığını söylüyordu ama ne kadar söylese de Mystéria hala titriyordu. Evden çıkarken kapının birden gıcırdaması dalmış olan Mystéria'yı korkuttu ve çığlık attı. Mystéria çığlık attığı anda Pelosh ve diğer arkadaşları da onunla beraber irkildi. Pelosh Mysteria'ya sarıldı ve azda olsa korkusunu azalttı.

Evden çıkmışlardı. Artık arabaya doğru ilerliyorlardı ki Mystéria'nın çığlığını duymuş olan $airane arabanın hemen yanında belirdi. Nério şaşkınlıkla baktı bir an.

Nério_ Sende kimsin?
$airane_ Aşağıdaki Black Dream mezarlığının bekçisiyim.
Nério_ Ne arıyorsun burada?
$airane_ Çığlık sesini duyunca geldim.
Mystéria_ Sen, evet sen. Sen gördüğüm şeyi evimden kovan sendin!
Nério_ Ne dedin Myst?
Mystéria_ Gördüğüm o korkunç şeyi evimden kovan bu bekçiydi. Eminim!

Nério, eliyle gözlerinin üzerine düşmüş saçlarını arkaya atarak elini anlına götürdü ve düşündü...
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 3:28 pm

Berq arkadaşları arasındaki tek erkek olarak öne atıldı.

Berq_ Bu ruh olayı hakkında bir şeyler biliyor olmalısınız?
$airane_ Belki evet, belki de hayır.

Nério gözlerini devirip bekçiyi izledi. Mystéria ve Pelosh hala birbirilerine sarılmış, yalnızca olanları izliyorlardı. Berq ve Nério mezar bekçisinin dibine kadar geldiler.

Berq_ Bu da ne demek oluyor?

Berq'in sesi oldukça yüksel çıkmıştı. Ancak sesini duyurması için çabalamaya da gerek kalmamıştı. Yağmur hafiflemeye başlamışdı. $airane, oldukça soğuk bir ses tonuya Berq'i yanıtladı.

$airane_ Üzgünüm ama size yardımcı olamam demek oluyor.

Nério derin bir nefes çekti. Berq'le birbirlerine bakıştılar. Nério Berq'in koluna yapıştı ve onu sürücü koltuğuna sürükledi. Bir yandan da ona doğru mırıldandı.

Nério_ Boşver uğraşmayalım. Bir an önce gidelim buradan.
Berq_ Dinle, onun bildiği bir şeyler olmalı.

Berq te Nério'nun kulağınına fısıldamıştı. Dediği üzerine Nério, omzunun üzerinden bekçiyi süzdü. Bekçi de iki eli belinde sert bir bakışla Pelosh ve Mystéria'yı süzüyordu. Nério tekrar Berq'e döndü ve fısıldadı.

Nério_ Bak, belaya çatmak istemiyorum tamam mı? Bir an önce atlayalım ve gidelim.

Dedi sinirle dişlerini sıkarak ve ekledi.

Nério_ Her ne konuşmak istiyorsan, yarın aydınlık bir vakitte konuşursun. Gece gece ne bu böyle?

Berq başını eydi. Biraz düşündü. Nério'ya hak veriyordu. Zaten Mystéria da oldukça korkmuştu. Sonunda kararını verdi ve Pelosh'la Mystéria'ya döndü.

Berq_ Atlayın gidiyoruz.

Pelosh koştura koştura Mystéria'yı arabaya sürükledi. Birlikte kamyonetin arkasına atladılar. Arkası açık olduğu için mecburen yol boyunca bu hafif yağmurda ıslanacakları. Nério hemen Berq'in yanındaki koltuğa yerleşti. Berq arabayı çalıştırırken bekçi de onları izliyordu. Bekçi başını kaldırdı.

$airane_ İyi geceler, dikkatli olun...

"Dikkatli olun." cümlesi Nério'ya imalı bir cümle gibi gelmişti ama çok ta fazla umursamadı. Bekçinin gözlerine dik dik bakmakla yetindi. Berq arabayı geri vitese takarak yönünü değiştirdi. Geldikleri yönden geriye dönüyorlardı.
Tuhaf hava koşulları etkisini sürdürüyordu. Yağmur yeniden bastırmaya başlamıştı. Berq'in hızlı araba sürüşü kızları oldukça korkutmuştu. Nério bu duruma daha fazla dayanamayıp Berq'e döndü ve çemkirdi.

Nério_ Biraz yavaş sürmeyi dener misin? İçim dışıma çıktı. Ayrıca arkadakileri de düşün!

Berq dikiz aynasından Mystéria ve Pelosh'a baktı. Ancak hız göstergesinde fazla bir değişim olmadı. Yağmur artık baştakinden de daha şiddetli yağmaya başlamıştı. Seslerini duyabilmek için resmen kulaklarının dibine gelip bağırmaları gerekiyordu. Şiddetli yağmur yüzünden araba bir çok kere kaymıştı ancak Berq te bu kaymaların hepsinden başarılı bir biçimde kurtulmuştu. Nério bu aşırı çalkantı nedeniyle miğde bulantısıyla dışarıya bakıyordu. Gözleri şeffaf bir şey yakalamıştı. Bu şey baya ilerdeydi. Koltukta doğruldu ve ön cama yapıştı. Berq gözünü yoldan ayırmadan Nério'yla konuştu.

Berq_ Noldu?
Nério_ Şuradaki şeffef gibi olan şeyi sen de gördün mü?
Berq_ Ne şeffaflığı?

Berq dikkatini kaybederek gözlerini yoldan ayırdı ve Nério'ya baktı. Nério otulduğu koltukta hızlıca geriye yaslandı ve gerilerek çığlık attı. Berq hiç bir şeye anlam veremeden hemen yola döndüğünde onun da gözleri o şeffafımsı ruhu yakaladı. Ona doğru yaklaşıyorlardı. Berq ani bir refleks olarak direksiyonu kırdı. Araba aniden yoldan ayrıldı ve yokuş aşağı kaymaya başladı. Ormanlık bir alana dalmıştı. Berq belki 20, belki 30 kere frene basmıştı. Herkesin çığlığı bütün ormanda yankılanmıştı. Araba otlar nedediyle yavaşlamıştı. Sertçe bir ağaca çarpıp durdu. Arabanın motorundan dumanlar yükselmeye başlamıştı. Nério şaşkınca gözlerini açtı. Titrek bir ses tonuyla garip korkulu sesler çıkardı. Berq kafasını ön tarafa çarptığından dolayı alnında derin bir yara oluşmuştu ve kanıyordu. Nério Berq'in yakasına yapıştı.

Nério_ Aman tanrım iyi misin?
Berq_ Fena düştük. Ah... Onlar iyiler mi?

Dedi acı dolu bir sesle. Nério hemen kemerini çözdü ve arabadan atladı. Ayağı yere çarptığında kırılma sesleri duyulmuştu. Ayağını kaldırdı. Üzerine bastığı bir kaç kemikti. Tiksinip ağzını tutarak hemen arkaya koştu. Pelosh ve Mystéria kamyonetin arkasına serilmişlerdi.

Nério_ Tanrım, tanrım, tanrım...

Dedi alelacele ve devam etti.

Nério_ İyi misiniz?
Pelosh_ Evet sanırım.

Dedi başını tutarak doğruldu ve etrafı süzdü. Gözleri büyüdü.

Pelosh_ Sanırım mezarlığa düşmüşüz...
Sairane-Usk

Sairane-Usk

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 4:23 pm

Nério şaşkınlık içinde etrafı süzdü ve;

Nério_ Burası bekçinin söylediği mezarlık değil mi?
Berq_Evet.

Mysteria korkudan ne yapacağını şaşırdı ve hala kazanın şoku ile titriyordu. Evde olanlar, bekçi, kaza onu çok yıpratmıştı. Pelosh, Mystéria'yı sıkıca kollarının arasına almıştı. Daha sonra Nério giysisinden kopardığı bez ile Berq'in alnını sarıyor ve bi yandan da Berq ile konuşuyordu.

Nério_ Sence o gördüğüm şey neydi Berq?
Berq_ Bilmiyorum. Ama içimde garip bir his var...
Nério_ Eğer o gördüğüm şey Mystéria'nın bahsetiği şeyse... Aman tanrım!
Berq_ Dur hemen korkma. Belki de bir ışık kırılmasıdır kim bilebilir?
Nério_Belkide... Belkide ay ışığının bir yansımasıdır olmaz mı?

Derken Pelosh, Nério'nun sözünü kesti ve;

Pelosh_ Boşuna kendimizi kandırmayalım. Gördüğüm onca şeyden sonra bunları düşünmek saçmalık olur.

Mystéria donmuş bir şekilde Berq, Nério ve Pelosh'u izliyor ve dinliyordu. Daha sonra çalılıkların arasından bir dal kırılma sesi geldi ve Nério birden irkildi. Berq gözlerini kısıp ağaçların arasına baktı ama hiç birşey göremedi. Mystéria hala bir kütüğün üstüne oturmuş ileri geri sallanıp duruyordu ki;

Msytéria_ O'ydu, O'ydu. Gördüğüm korkunç şey O'ydu.

Diye birden bağırdı ve sesi ormanın içinde yankılandı. Daha sonra Pelosh hemen Mystéria'nın yanına koştu.

Pelosh_ Bu lanet yerden gideceğiz Myst! Merak etme.

Dedi. Berq ve Nério mezarlığın kapısının önünde duruyorlardı ve kapının üstündeki tabela dikkatlerini çekti. Tabelada şöyle yazıyordu:
--------------------------------------
Black Dream Mezarlığı
Ölülerin cesetleri mezarda
kalır ama... Ruhları----
-------------------------------------

Ruhları yazısından sonrası bir fırtına sonucu kırılmıştı. Nério, bu yazıyı okuduktan sonra birden ağlamaya başladı.

Nério_ Nereye düştük biz? Neredeyiz? Bu olan şeyler ne?
Berq_ Bilmiyorum ama bu olanlar beni de korkuttu.

Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:56 pm

Mystéria da gözyaşlarına boğularak öne doğru eğildi ve onlara bağırdı.

Mystéria_ BIRAKIN ŞU ABUK SABUK MUHABBETLERİ! Artık gidelim; lütfen, lütfe-

Yutkundu. Pelosh'un da gözleri sulanmaya başladı. O da korkuyordu. Bu saatte bu karanlıkta, geniş bir mezarlığın içindelerdi. Tabii ruhlarla beraber. Pelosh bir yaprak gibi titreye titreye sürücü koltuğuna yaklaştı. Arabasına dokundu.

Pelosh_ Benim biricik arabam, ne hale geldi...
Berq_ Kasap et derdinde, koyun can derdinde. Şuna bak!
Mystéria_ Gide-liiim-m.

Dedi tekrar titreye titreye. Nério onu başıyla onayladı. Herkes ayağa kalktı.

Nério_ Mystéria. Bu mezarlığı tek bilen sen olmalısın. Buraya yakın oturuyorsun nede olsa. Çıkış ne tarf-
Mytéria_ Hiç bir lanet şey bilmiyorum! Yalnızca buradan kurtulmak istiyorum!
Berq_ Tamam Myst. Sakin ol artık. Biz de buradayız değil mi?

Berq bir kaç saniye düşündü. Sonunda işaret parmağını bir yöne doğru doğrulttu.

Berq_ Ben diyorum ki şu tarafa gidelim.

Nério, Berq'in gösterdiği yöne baktı. Biraz süzdü. Gözterdiği yön oldukça kasvetli gözüküyordu.

Nério_ Ben de diyorum ki; orası çok korkutucu. Bence şu taraf!

Dedi parmağıyla o yönün tam aksi yönünü işaret ederek. Daha sonra yaşlı gözlerini kısarak kıkırdadı. Bir kaç yaş elmacık kemiklerinden aşağı süzüldü.

Berq_ Filmlerde hep korkunç yollar tehlikesiz olur.

Berq te keyfi yerine gelmiş gibi gülümsedi. Mystéria ise içinden sabırla rakam saymaya başlamıştı. Pelosh, gözlerini devirip Berq'e döndü.

Pelosh_ Biz bir filmin içinde değiliz Berq.
Mystéria_ Böyle şeyler anca filmlerde olurdu zaten...
Berq_ Tamamiyle doğru konuya değindin.

Dedi neşesi yerine gelmişti. Mystéria'nın yanına geldi. Kolundan tutup kendi işaret ettiği yola doğru onu çekiştirdi. Pelosh sert bir göz ifadesiyle arkadan onların peşine düştü. Nério da Pelosh'u takip etti. Pelosh, Nério'nun kulağına hayıflandı.

Pelosh_ Çok bilmiş!

Mystéria

Mystéria

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 8:08 pm

Aradan tam 15 dakika geçmişti, hala yürüyorlardı. Neyse ki yağmur yavaşlamıştı. Sırılsıklam olmuş bedenleriyle karanlıkta bir ışık için hala yürüyorlardı. Yürürken ayaklarının altında ezilen kemikler onları ürkütüyordu, baykuşların sesleri vardı mezarlıkta ve musalla taşlarının üzerinde yazan isimler harf harf yok oluyor gibiydi gözlerinde. Musalla taşları yazısız bembeyaz bir mermerdi sanki. Ama onlar bunun yaşadıklarından kaynaklanabileceğini düşünüyorlardı. Mezarlık karanlıkta sonu yokmuş gibi görünüyordu .Berq bu olanın şaşkınlığıyla etrafı süzerken bir anda dondu. Ağzı açık kalmış, gözleri sabit bir noktaya takılmıştı. Onu izleyen Mystéria tedirginlikle Berq'in baktığı yere doğru baktı.

|Julie Walters|

|1988-2009|

Mystéria’nın da yazıyı okuduktan sonra ağzı açılmıştı.

Mystéria_ Yok artık.

Berq’ten hala ses yoktu. Bir süre sessizlik oldu. Nério ve Pelosh onlara yetiştiğinde Nério endişeyle söylenmeye başladı.

Nério_ Abi yürüyün. Buradan hemen kurtulmak istiyorum. Beni anladınız mı?

Nério, Berq’in yanına gelip Berq’i dürttü.

Nério_ Kime diyorum?

Berq'in açık ağzını eliyle kapattıktan sonra devam etti.

Nério_ Sinirlenmeye-
Pelosh_ Nério! Şuraya bak…

Diyerek Nério’nun sözünü kesti. Nério, Pelosh’un gösterdiği yöne baktığında gözleri dolmuştu.

Nério_ A-a-ama… Julie öleli 2 yıl oldu…

Sesi tizleşmişti ve git gide kısıldı. Mystéria güçlü olmaya çalışarak, Berq’e döndü.

Mystéria_ Berq, iyi misin?

Julie, Berq’in eski sevgilisiydi. Gereksiz yere ayrılmışlardı. Ama birbirlerini seviyorlardı. Sonra bir gün Julie’nin ölüm haberi gelmişti ve Berq saçma bir şekilde bu ölümden kendisini sorumlu tutuyordu. Mystéria, Berq’i tekrar dürttü. Kendine gelmesini istiyordu. Nério da ne yapacağını şaşırmıştı. Pelosh, Julie’yi tanımıyordu ama ismini duymuştu. Ortamı düzeltmeyi umarak konuştu.

Pelosh_ Ben korkmaya başladım. Artık gidebilir miyiz?

Berq, Mystéria’ya güven veren bi sesle cevap verdi.

Berq_ İyiyim…
Nério_ Bence de.

Nério da Pelosh’un sorusunu yanıtlamıştı.
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:30 pm

İlerlemeye devam ettiler. Daha fazla bulundukları yerde kalamazlardı. Bu karanlık ve geniş mezardan bir an önce kurtulmalılardı. En önden Berq dalların altından eğilerek geçiyordu. Ardından Pelosh yürüyordu ve tırsak bir biçimde dakikada bir arkasını kontrol ediyordu. Mystéria ve Nério aynı hizadalardı. Ancak aralarında mesafe vardı. Mystéria, kollarını zıt yöndeki omuzlarıyla birleştirmiş söylene söylene ilerliyordu. Nério da duygusuz bir tavırla ilerliyordu. Sağ eli ensesindeydi. Durmadan ensesini kaşıyordu.
Artık yağmur da durmuştu. Sanki mezarlığa kara bir sis bulutu çökmüştü. Bir kaç adım ötelerini bile zor görüyorlardı artık. Hava çok fazla serin değildi ancak karanlık insanı iliklerine kadar ürpertiyordu. Pelosh ellerini omuzlarına koyarak titrercesine silkelendi.

Pelosh_ Sanki bu tarafa doğru ilerledikçe hava soğuyor.
Berq_ Haklısın bu soğukluğu ben de hissettim.

Nério, bezmişçesine kendini bir kütük parçasına attı. Derin bir nefes çekti. Onun oturduğunu gören herkes duraksadı.

Nério_ Tanrı aşkına, saatten haberi olan var mı?

Pelosh gözlerini sol bileğine kaydırdı. Gözlerini kıstı.

Pelosh_ Nerdeyse gün doğmak üzere.
Mystéria_ Güzel en azından aydınlık olacak. Öyle değil mi?

Mystéria, umutla Berq'in gözlerine baktı. Berq ise ona boş boş bakınmakla yetindi.

Mystéria_ Değil mi?

Nério bezmiş bi şekilde parmak uçlarını yanı başındaki ağaçta gezdirdi.

Nério_ Üzgünüm ama Myst, bu kadar geniç yapraklı ve sık olan ağaçların arasından mezarlığa güneş ışığının sızabileceğini sanmıyorum.

Mystéria afallamışçasına Nério'yu izliyordu. Pelosh konuşmaya başlayınca ona döndü. Pelosh tek kaşını kaldırmıştı.

Pelosh_ Sızsa bile bazı bölümlerine sızar. Sanırım?

Dedi soru sorarcasına Berq'e baktı. Berq cümleyi başıyla onayladı. Birden herkes kasıldı. Herkes içinde bir ürperti hissetmişti. Titrediler.

Pelosh_ Bunu siz de hissettiniz mi?
Mystéria_ Lanet olsun, bu hissi biliyorum.

Dedi. Sesinin titremesinden kelimeleri de birbirine karışmış ve anlaşılmaz hala gelmişti. Pelosh telaşla Nério'ya baktı. Parmağını ona işaret ederek çığlığı patlattı.

Pelosh_ Nériooo! Arkandaaa!

Mystéria, ne olduğunu hiç düşünmeden en öndeki Berq'e doğru koştu ve Nério'dan uzaklaştı. Nério, kendini hızla kütükten fırlattı. Ayağa kalkmasıyla arkasına dönmesi bir oldu. Gözleri şeffaf ruhla buluştuğu anda arkaya doğru fırlamıştı. Kafasını sertçe bir mezar taşına çarptı. Berq put gibi kesilmiş, gözleri ayrılmış, yalnızca olanları izleyebiliyordu. Mystéria, kafasını Berq'in arkasına saklamıştı. Pelosh ta Berq gibi olduğu yerde dona kalmış, kıpırdayamıyordu. Öylesine bir şok içindelerdi ki; kaçmak bile akıllarına gelmiyordu.
Nério yerde sürünerek ilerlemeye çalıştı. Bir kaç kere ayağa kalkma girişiminde bulundu ancak fırtına sırasında toprağa düşmüş ve ıslanmış yapraklar onu kaydırıyor, tekrar yere yapıştırıyordu. Ayak bileğinde soğuk bir his hissetti. Çaresizce yattığı yerde arkasını döndü. Tekrar ruhla burun buruna gelmişti. Üstelik ruh onu bileğinden yakalamıştı. Nério çığlıklar içinde kıvranmaya başladı. Ancak bileğini kurtaramıyordu. Bütün çığlığı orman boyunca yankılanmıştı.
O sırada ağaçların arasında bir alev parıltısı göründü. Ağaçların arasından bir şey oldukça hızlı bir şekilde ruha döne döne yaklaşıyordu. Bu alev parçası ruhun içinden geçerek toprağa düştü. Ruh sanki görünmez bir alevde yanıyor gibi çırpınmaya başladı. Kulakları tırmalayıcı bir çığlık sesi duyuldu. Ruh sanki bir sis bulutuna karışmış gibi kayboldu. Nério'nun yüzü çarptığı mezar taşı dolayısıyla kanlar içinde kalmıştı. Başını toprağa serbest bıraktı ve şaşkınca derin bir nefes aldı. Başını çevirip toprağa düşen ateş parçasına bir anlam vermeye çalıştı. Bu bir meşaleydi. Kafasını diğer yana çevirdiğinde Mystéria'nın evinin önünde gördükleri bekçiyi fark etti.
$airane adındaki bu bekçi soğuk kanlılığıyla Nério'ya elini uzattı. Nério onun gözlerine dik dik baktı. Hemen Berq ve Pelosh, Nério'nun yanına koştular. Mystéria korkup geride kalmayı tercih etmişti ve titriyordu. Nério, $airane'nin uzattığı eline vurdu.

Nério_ Kendim kalkabilirim!

Nério yerden destek alarak kalkmaya çalıştı. Alnında oluşan yara yüzünden başı dönüyordu ve dengesini sağlayamadı. Düşecek gibi olurken Berq onu yakaladı. $airane, Nério'nun eline vurmasını pek aldırmamış gibiydi. Berq anlam vermeye çalışarak $airane'nin gözüne gözüne bakıyordu. $airane gözlerini kapatarak ilerledi ve meşalenin yanına geldi. Meşalesini eline aldı.
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:43 pm

$airane Elindeki meşaleyle nerio'ya baktı ve

$airane_ İyi misin Nério?
Nério_ Sanırım iyiyim.
Dedi ve Berq'e döndü.
Nério_ Burdan hemen uzaklaşmalıyız. Korkuyorum.

Daha sonra Nério nun telefonu çaldı. Arayan Amy'di.

Amy_ Selam İyi misin? Bu akşam canım çok sıkılıyor. Bir yerlere gidelim mi?
Nério_ Hayır bu akşam biraz dinlenmek istiyorum ve eve gitmek istiyorum.

Dedi Berq'e bakarak.

Amy_ Sen iyi misin? Sesin tuhaf geliyor?
Nério_ İyi olmaya çalışacağım. Sadece dinlenmek istiyorum.
Amy_ Tamam buraya kadar. Her zamanki buluştuğumuz Cafe'nin önündeki ağacın oraya gel... Seni bekliyor olacağım...

Amy telefonu kapattı. Pelosh, N!rio'ya ne olduğunu sordu. Nério ise;

Nério_ Amy aradı. Sesimin iyi gelmediğini anlayınca benimle her zamanki takıldığımz Cafe'nin önündeki ağacın orda buluşmak istedi. Sanırım ona da anlatmalıyız.
Berq_ Bir de onun duyması gerekmez. Zaten yeterince başımızı belaya soktuk. Bari onu da sokmayalım.
Pelos_ Berq haklı.
Nério_ O zaman yola koyulalalım. Bir şekilde düşünürüz gerisini. Amy orda bekliyor.

Ve hepsi bu lanet sisli yerden uzaklaşmak için yola koyulurlar. Ama bela bir türlü peşlerni bırakmayacaktır...

Şu lanet şeyleri sizn gibi süslü yazamadm angry phew
Nério
Admin
Admin
Nério

Forum Hikaye... Empty
MesajKonu: Geri: Forum Hikaye...   Forum Hikaye... Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 9:08 pm

Nério, Berq'in yakasına yapıştı. Ağzını onun kulağına doğru getirdi.

Nério_ Bu adamı takip etmek istemiyorum.
Berq_ Yapma Nel. Belki başta güvenmedik ama senin hayatını kurtardı.

Berq te Nério'ya fısırdamıştı. Nério göz ucuyla Berq'i süzdü. Dırdırlarını duyan Mystéria; diplerine girdi.

Mystéria_ Kesin şöyle konuşmayı. $airane bizi yardım ediyor.

Nério kaşlarını çatıp, sert bir şekilde konuştu.

Nério_ Ooo şimdi de bekçi değil, $airane mi oldu?

Pelosh arkadan Nério'nun omzuna atıldı ve onu ileriye doğru itti.

Pelosh_ Sen biraz sussana.
Berq_ Bilirsiniz. Myst, Polianna'dır.

Dedi kıkırdayarak. Daha sonra Mystéria'nın kızgın bakışlarından kaçamadı. Nério huzursuz bir biçimde tekrar Berq'in yanına sokuldu.

Forum Hikaye...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Teması
» Genel forum kuralları