Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Michael Jackson Öldü! :(

5 posters
YazarMesaj
élianna

élianna

Michael Jackson  Öldü! :( Empty
MesajKonu: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:06 am

Michael Jackson  Öldü! :( 260620090252146014114_2
Ünlü Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşte ayrıntılar...

Ünlü Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson'ın (51) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği ileri sürüldü. Fransız haber ajansı AFP, ünlü yıldızın Los Angelas'taki evinde dün yerel saatle 12.00 sıralarında kalp krizi geçirdiğini duyurdu.

Acil olarak Los Angeles'da hastaneye kaldırıldığı, tüm çabalara rağmen kurtarulmadığı ifade edildi. Ancak sanatçının öldüğüyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Jackson, 1971 yılında 11 yaşındayken Jackson 5 grubuyla müzik hayatına atılmıştı. Albümleri, yaklaşık 750 milyon sattı. Jackson, 13 Temmuz'da Londra'da başlayacak Mart 2010'a kadar sürecek bir turne ile yeniden sahnelere dönmeyi planlıyordu.

Ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğü bildirildi.

Los Angeles Times gazetesi, internet sitesindeki haberinde, belediye ve polis yetkililerine dayanarak, "pop yıldızı Michael Jackson'ın, bugün öğleden sonra derin koma halinde hastaneye varmasının ardından ölü olduğu doktorlar tarafından ilan edilmiştir" ifadesini kullandı.

AP de durumdan haberdar olan bir kişinin kendilerine Jackson'ın öldüğünü söylediğini bildirdi.
Nério
Admin
Admin
Nério

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:19 am

Çok üzüldüm gerçekten ya. Dün Samet'tn duyduydum. Cidden üzüldm ama =/
http://feelthegreen.secretstories.org
élianna

élianna

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:25 am

abi adam mayakttı ya dünya çok büyük bi sanatcıyı kaybetti:S hepimizin başı sağolsun bnce :(

SENİ UNUTMAYACAĞIZ MİCHAEL:(:(
Nério
Admin
Admin
Nério

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:27 am

evet hepimizin =(
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:55 am

Sorma ya daha iki gün önce dalga geçerdim bu adamla ama şimdi ölünce içimde bi brukluk oldu.. Zaten bnmde arkadasla içimemi doğmuş nedr Akşam akşam öldüğünü bilmeden öce evdeki tüm mumları aldık bzm odada yaktık ışıkları kapayıp slow şarkılar çaldık mumlar bitip pc başna geldmizde adam ölmüş.. haix
élianna

élianna

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:57 am

bnde daa iki günce bbmla filmini izledm dioduk bu adamın ölüümü nsl olur die .:( daa dün gece annmle konusooduk müzklerini fln dinloodum:( herkesn içine doğmus heralde:(
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:57 pm

Evt herkeze ruhuyla msjmı yollamış nedr.. sevmesemde üzüldüm müziğe katkısı büyüktü..
Samettd

Samettd

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 1:41 pm

élianna demiş ki:
bnde daa iki günce bbmla filmini izledm dioduk bu adamın ölüümü nsl olur die .:( daa dün gece annmle konusooduk müzklerini fln dinloodum:( herkesn içine doğmus heralde:(
bende cine 5 moonwalker belgeslini izliyodum bir baktım ertesi gün tık die gitti
Nihan

Nihan

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 8:51 pm

çok üzüldüm. sanırım müslüman olmuştu o. zaten haberlerde bedeni sarılmış fln hristiyanlar gbi direk açık tabuta koyulmamış. allah rahmet eylesn
Nério
Admin
Admin
Nério

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 8:56 pm

Michael Jackson  Öldü! :( 4767_1099010277096_1281838410_30285376_8134700_n
Samettd

Samettd

MesajKonu: Geri: Michael Jackson Öldü! :(   Michael Jackson  Öldü! :( Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:03 pm

face de hiç bu kadar mıchael jackson videosu görmemiştim benimde katkım yatsınamaz 10 u geçmiştir benim eklediğim Smile

Michael Jackson Öldü! :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wentworth Miller (Michael Scofield)