Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı

3 posters
YazarMesaj
Nério
Admin
Admin
Nério

Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı Empty
MesajKonu: Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı   Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:53 pm

Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı 325810-2395

Fransız ilaç firması Sanofi-Aventis, ABD ve Fransa'daki tesislerinde geniş kapsamlı olarak yeni H1N1 domuz gribi aşısı üretmeye başladığını bildirdi.Şirketten yapılan açıklamada, yeni aşı üretiminde "geleneksel yumurta temelli aşı teknolojisinin" kullanılacağı belirtildi. Sanofi, aşının dozajının kuzey yarımkürede yaz aylarında yapılacak denemelerden sonra belirleneceğini kaydetti.
http://feelthegreen.secretstories.org
Samettd

Samettd

MesajKonu: Geri: Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı   Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:05 pm

lise zamnında çok fazla grip oluyodum ben hatta annem bile illahla etmişti ama artık hiç olmuyorum bağışıklık kazandım sanırım domuz gribi gelse bana dayanabilirmi bilemiyorum
şaka bir yana Allah kimseye göstermesin böle bir hastalığı
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

MesajKonu: Geri: Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı   Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm

Bu hastalığın çıktığı belgeseli izlemiştim Çindemi ne çıkmıştı taa 10 sene önce şimdi türüyo...
http://feelthegreen.secretstories.org

Domuz Gribi İçin Yeni Bir Aşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Kuş Gribi, Domuz Gribi, Zehirli Deniz Anaları..." Bunlar Biyolojik Saldırı mı?
» Şirinler Köyüne Yeni Bir Şirin Ekleyelim!
» Hafızanızı Güçlendirmek İçin 8 Adım
» Telefon Numarası, Mevcut Numaranızdan Daha Güzel Diye Yeni Bir Cep Telefonu Hattı Satın Alır mısınız?