Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizi Tanıtımı

3 posters
YazarMesaj
Lenore

Lenore

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:27 pm

Lost dizisinde uçak kazası ile bir adada mahsur kalan insanların öyküsü anlatılmaktadır. Özellikle her bölümde, bir karakterin geçmişine gidilerek ana senaryo beslenmektedir.

Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha bir çok enteresan özelliğe sahip insan… Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu farkederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır…

çok seviyorum 3. sezonun yarısındayım simgecim bana cd ye çekip vericekti ama kaldı =DD
karabulut nasıl açıklanıcak merak ediyorum o kısmı çok saçma geliyor onun dışında süper bir dizi ama onunda vardır bir açıklaması =DD
Samettd

Samettd

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:44 pm

şubata kadar beklemek başlarda insana çk zor geliyo
şimdi alıştım lostsuz haftalara:)
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:46 pm

aa dmi o vardı unuttum ben :Very Happy hatrlatmadnki bana Very Happy bi ara yapim sana Very Happy:D kara bulutu bende çok merak ediorm Very Happy
http://feelthegreen.secretstories.org
Lenore

Lenore

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:30 am

valla simgecim lostsuz kaldım=(
tnt de oluyordu bi aralar ama ondada kaçırdığım için sürekli izleyemiyorum :/ işim sana düştü simge =D
AmyMone
Admin
Admin
AmyMone

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:03 pm

=D=D azcık iyi davran bana :P Very Happy
http://feelthegreen.secretstories.org

Dizi Tanıtımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi Tanıtımı
» Dizi Tanıtımı
» Dizi Tanıtımı
» Dizi Tanıtımı
» Dizi Tanıtımı